SK vodní slalom České Budějovice

Juniorskou nominaci ovládli kajakářka Galušková a singlkanoista Cepek - vyhráli, co se dalo.

Kajakářka Karolína Galušková a singlkanoista Marek Cepek vyhráli všech pět nominačních závodů. V dalších kategoriích jsou juniorskou reprezentační jedničkou ČR ve vodním slalomu singlkanoistka Jana Matulková, kajakář Petr Binčík a deblkanoe Lukáš Rohan – Adam Svoboda. Vrchol juniorské nominace hostila nová slalomová trať ve Vodáckém areálu Lídy Polesné. Před šesti týdny se na stejné trati rozhodlo o českých olympionicích ve vodním slalomu.

Související odkazy: 

Na juniorské mistrovství světa do amerického Wassau a mistrovství Evropy juniorů do slovinského Solkanu jedou vždy tři lodě v každé kategorii. Konečný stav juniorské nominace je na webu Slalom World.
 
Kompletní výsledky závodů: sobotaneděle
 
Celkem se přihlásilo 260 slalomářů, proto to byl největší závod za poslední dva roky. Na startu byl i bronzový muž z loňského mistrovství Evropy Jiří Prskavec, který v sobotu dojel druhý a v neděli třetí, a také olympionik Stanislav Ježek. Ten přijel jen na sobotu, závod jasně vyhrál a hned brzo ráno odletěl zpět na olympijskou trať do Londýna. 
 
„Jsem rád za další velký závod na nové trati a taky mám radost ze tří závodníků z našeho sportovního centra, kteří se dostali do A týmu české reprezentace a pojedou tak na MS a ME,“ říká předseda klubu SKVSCB Jakub Prüher a dodává: „dál budeme pracovat na zlepšování podmínek v areálu nejen pro závodníky ale i pro diváky a věřím, že k nám dál budou rádi jezdit sportovat nebo odpočívat.“

Složení reprezentačního A týmu juniorů

C1M

C1Ž

C2M

K1M

K1Ž

Marek Cepek

Jana Matulková

Lukáš Rohan
Adam Svoboda

Petr Binčík

Karolína Galušková

Lukáš Rohan

Anna Koblencová

Marek Cepek
Radek Pospíchal

Ondřej Hošek

Sabina Foltysová

Jakub Mrůzek

Barbora Košárková

Jan Raška
Matěj Šiman

Matouš Bahenský

Barbora Valíková


zobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikost

Přečtěte si také:
Vodácký festival WAVE 2013
Čeští olympionici přijedou do Českých Budějovic na festival Wave
Festival Wave je zpět – oslavíme (snad) olympijská zlata
Krejčí - Krejčí - Krejčí
ČP a MČR ve sjezdu na divoké vodě
Český pohár ve slalomu objektivem Davida Weise.
Přehled výsledků členů SK VS Č.Budějovice v sezóně 2012
Děkujeme všem
Štěpánka Hilgertová bude závodit na šesté olympiádě. Uspěli i Stanislav Ježek a Volf se Štěpánkem
Vavřinec Hradilek pojede na olympiádu!

©SK vodní slalom České Budějovice - všechna práva vyhrazena | rss | design Jan Junek | realizace StachSW
ROP Jihozápad