SK vodní slalom České Budějovice

1.a 2. závod Českého poháru žáků v Opavě - 7 x na stupních vítězů

Část výpravy pod velením Švehlíka vyrazila již ve čtvrtek večer, aby mohli závodníci v pátečním treninku místní kanál vyzkoušet.

Slunečná sobota přinesla našim závodníkům hned několik umístění na stupních vítězů. Stříbrné medaile si odnesli: Vojtěch Pruher za C1 žáci mladší a Hana Tesařová v K1 žákyně starší. Bronz brala Kačka Švehlová v K1 žákyně starší. Deblová dvojice Vojtěch Pruher, Vít Šedivý vybojovala příčku nejvyšší a získala zlato. Pozadu nezůstala ani Róza Švehlová, která se umístila v K1 předžaček na prvním místě.

Pěkných výsledků dosáhli i další závodníci. Jakub Stanovský, kterého limitovalo zranění, dojel na 5.místě v K1 žáci starší a Vítek Šedivý se v kategorii C1 žáci starší

umístil na 4.místě. Statečně se s místní divokou vodou poprali: Kačka Švehlová (6. C1wzs),Kačka Bočková (10. K1zm), Jakub Komárek ( 38.K1zs) či David Novotný (37.K1zs).

 

V neděli bylo opět skvělé počasí, ale našim závodníkům se už tolik nedařilo. Zajímavá trať, kde byla k vidění spousta plaváčků a záchranáři měli plné ruce práce,

přinesla umístění na stupních vítězů pouze deblířům Vojtovi Pruherovi a Vítkovi Šedivému (1.C2m) a Rózce Švehlové (1.K1pzz).

V peřejích dále bojovali: Kačka Švehlová (4.K1zs a 7.C1wzs), Jakub Stanovský (11.K1zs),Jakub Komárek (36. K1zs), David Novotný (43. K1zs), Vít Šedivý (8. C1zs), Vojta Pruher (4. C1zm), Hana Tesařová (8. K1zs), Kačka Bočková (11. K1zm).

Fotogalerie na Rajčeti

zobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikost

©SK vodní slalom České Budějovice - všechna práva vyhrazena | rss | design Jan Junek | realizace StachSW
ROP Jihozápad