SK vodní slalom České Budějovice

5 medailí z MČR dorostu 2017

Nejlépe si vedl kajakář Jakub Krejčí(r.n. 2002), prvním rokem mladší dorostenec. Svou kategorii suverénně vyhrál a celkově skončil druhý, když se nepatrným sporným dotekem na 10. bráně připravil o absolutní vítězství mezi kajakáři. Prohrál jen s Tomášem Zimou, stříbrným medailistou z juniorského mistrovství světa a za sebou nechal i Honzu Bártu, třetího z juniorského MS. Na čtvrtém místě mezi mladšími dorostenci ještě dojel Tomáš Rezek a desítku uzavíral Vojta Tesař. Jeho sestra Hanička, věkem žákyně skončila na kajaku mezi mladšími dorostenkami také na pěkném desátém místě. V kategorii C2 si posádka Vojta Stanovský-Tomáš Rezek  dojela pro titul mezi mladšími dorostenci. Jejich oddíloví kolegové Pruher-Šedivý dojeli čtvrtí.

V soutěži družstev 3 x K1  kajakáři SK Slalomu v mladším dorostu vyhráli ve složení Krejčí-Tesař-Rezek, singlíři v 3 x  C1 Stanovský-Šedivý-Čihovský skončili třetí a a na deblkánoích 3 x C2 Krečí-Tesařová,Rezek-Stanovský J., Švehlová-Stanovský V. brali také bronz.

zobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikost

©SK vodní slalom České Budějovice - všechna práva vyhrazena | rss | design Jan Junek | realizace StachSW