SK vodní slalom České Budějovice

Jarní slalomy 2017

Konkrétně třeba nejúspěšnější z domácích závodníků, Jakub Krejčí se během čtyř závodů na kajaku objevil na podiu čtyřikrát, z toho na prvním místě dvakrát. Za sebou nechal závodníky i o několik let starší, navíc jezdící i v české reprezentaci.
Stejně dobře zápasil s legendami a účastníky mistrovství světa či olympiády i nadějný Vašek Kuna.
Do nejlepší trojice singlířů se probojoval dvakrát, z čehož jednou stanul až na místě nejvyšším. Přičemž jeho soupeři nebyli nikdo menší než olympionici Standa Ježek a Víťa Gebas.
Dobře si však zapamatujte i jména další. Třeba takoví Stanovský, Švehlová, Tesařová, Bočková, Čihovský a další nám dali přivonět k úspěchu i v jiných kategoriích a je dost pravděpodobné, že o nich brzy uslyšíme ještě více.
Shrneme-li tedy dojmy a poznatky z prvního letošního měření sil vodních slalomářů v Českých Budějovicích, máme se na co těšit celý vodácký rok 2017.
 Třeba hned druhý prodloužený květnový víkend, nám nabídne "jihočeskou slalomářskou přehlídku". V Táboře se totiž 6.a 7. května pojede na slavné peřeji u Harrachovky přebor Jihočeského kraje! Že nějaké tituly skončí i v našem klubu je téměř jisté! Nyní si jen můžeme začít tipovat, kolik jich asi bude. Šance jsou ve všech lodních i věkových kategoriiích, tak nebuďte v odhadu zbytečně při zemi (hladině) :-)
Kdo by chtěl zažít a povzbudit i jiné vodáky, než slalomáře, tak může o nadcházejícím magickém víkendu shlédnout atraktivní závody ve sjezdu na divoké vodě a to na krásné, peřejnaté a zlatonosné řece Otavě. Pod Čeňkovou Pilou se totiž pojede český pohár ve sjezdu na divoké vodě.
 

Výsledky janích slalomů od Results.cz

Startovní listina

©SK vodní slalom České Budějovice - všechna práva vyhrazena | rss | design Jan Junek | realizace StachSW
ROP Jihozápad