SK vodní slalom České Budějovice

Švehlová, Rezek, Prüher a Boček krajskými přeborníky

 
Sobotní klání bylo určeno pro měření sil slalomářů pádlujících v jihočeských oddílech. Sportovci z českobudějovického klubu vodního slalomu vybojovali tituly krajských přeborníků v od sebe dosti vzdálených kategoriích.
Zatímco teprve začínající Kateřina Švehlová pokořila své soupeřky na kajaku v kategorii předžákyň, ostřílení borci Jakub Prüher a Zdeněk Boček opanovali singlkanoe, resp. kajaky v kategoriích veteránských. Další zlatou na kajku přidal Tomáš Rezek v žácích starších, těsně stíhaný Vojtěchem Tesařem.
V žácích mladších na druhém a třetím místě stáli Jakub Stanovský a Jan Šedivý.
Nezapadli však ani další závodníci. Mladý Vojta Prüher obsadil v předžácích druhé místo a společně s Vítkem Šedivým byl k vidění na stupních i při vyhlašování deblkanoí.
V závodě hlídek brala vítězství sestava Boček, Tesař a Toncar.
Dále je také třeba vyzdvihnout výkon Kateřiny Bočkové, která se zlepšovala každou jízdou a ač nejmladší závodnice v celém poli, porazila i několik závodníků z řad mužů.
Kompletní výsledky možno shlédnout na stránkách Slalom World
 
zobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikostzobrazit plnou velikost
©SK vodní slalom České Budějovice - všechna práva vyhrazena | rss | design Jan Junek | realizace StachSW
ROP Jihozápad